D.Ü.Ş.Ü.N.Ü.N !

Pentagon çok önceden beri biliyordu UFO’ların dünyamızda var olduğunu. 1947 Roswell Faciasi bunun apaçık göstergesi. Gizlediler çünkü onların biliminden yararlanmak istediler ki soğuk savaşın etkisiyle kendileri için Sovyetlere karşı belki bir caydırıcı güç oluşturmak istediler. Bu şekilde Hollywood sinemasına malzeme de çıkardılar. Ve milyonlarca para kazandılar, kazanıyorlar.Bilim ne derece bunu kabul eder bilmiyorum fakat sonuçta ortada bir gözlem ve raporlar ‘CIA belgeleri’  mevcut.Tabi ki her ülke bu tür olayları bilimsel bir temele dayandırdıktan sonra belli bir açıklığa kavuşturur.

Bilim evrensel olabilir ama bu tür olaylar daima uluslararası güce sahip şirketler, aileler veya hükümetler tarafından örtbas edilir.Bilim şu anda  bu güçler tarafından kontrollü sistematik biçimde yönlendiriliyor. Finansal kaynağını oluşturan bu topluluk ve gruplar istediğine istediği gibi konuşma veya gözlemleme fırsatı veriyor. Konuşanlar bir şekilde susturuluyor, öldürülüyor. İnanıp inanmamak size bağlı. Ama yakın gelecekte bu “bilinmeyen uçan” dedikleri nesneler her neyse insanlıkla iyi veya kötü bir şekilde tanışacak.Bunun sonucunda insanlik tarihi, coğrafyası çok farklı bir seyir izleyebilir. Şu an nasıl ki kuantum fiziği, genetik mühendisliği ve tıp inanılmaz derecede ilerleme safhasına girmişse ve bu sebeple bu bilim alanları ne derece insanlığı etkilemişse bence bu nesnelerin varlığı da biz insanları çok değiştirecek.

Hayal dünyasında yaşamıyoruz. Gerçek bir dünyada kapitalist düzen başımızı yukarıya kaldırmamıza izin vermiyor. Etrafimizda o kadar engel var ki bir şeyleri düşünmeye, sorgulamaya veya araştırmaya vakit bulamıyoruz. Sürekli borç, gelecek kaygısı, iş, siyasi kargaşa, aşk (birazcık etkili😊) gibi konular bizi daima oyalıyor. Bir de sürü psikolojisi ve kisisel sebepler var. Adamın teki diyor ki “sen kafayı kırmışsın, ne uzaylısı felan biz burda açlıktan ölüyoruz sen bize uzaylı muzaylı diyorsun” gibi😂. Son olarak diyeceğim şu: Biz güneş sisteminde 4.büyük gezegeniz. Ve Samanyolu Galaksisi etrafında sarmal kollarında bir konumdayız.Şimdi bu galaksi içerisinde 200 milyardan fazla yıldız kümesi ve her bir yıldız kümesinde  güneş sistemindeki gibi 8 gezegen veya daha çok bini, on bini aşan gezegen mevcuttur. Bunun gibi gözlenebilir evrende milyarlarca galaksi mevcuttur.

Simdi bu 13.7 milyar yıl yaşında evrende bir tek yasam belirtisi dünyada var demek bence akla mantığa hiç bir şekilde sığmıyor. Hem uzaylı aramamıza ne gerek; Bi mikroskop alın söyle bir çevrenizdeki herhangi bir alana tutun orada trilyonu geçik bakteri göreceksiniz. Şimdi gel de bu uzaylı mikroskobik kardeşlerimizi 300 yıl önceki insanlığa anlat. Vallahi billahi derimizi yüzer, canlı canlı yakarlardı. O yüzden aklınızı serbest bırakın, butun tabularınızı yıkın. Yaklaşıyor o yaklaşmakta olan. Hazır olun!

Ben İbrahim ÖZLÜK. Sizinle paylaştığım ilk yazımdı bu. Gelecek yazılarda görüşmek üzere. 👋

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.